HİZMETLER

Hizmetlerimiz

Toplantı ve Kongre Organizasyonu

Yurt içi ve yurt dışı tüm konrgre ve toplantı organizasyonlarınız konusunda uzman ekibimiz tarafından titizlikle organize edilmektedir. Toplantı taleplerinizi daha profesyonel çalışma yapmanız amacı ile sistemimiz üzerinden hızlıca detaylandırabilirsiniz.

DETAYLAR

Yurt içi Bayi Toplantısı

"Yurt içi bayi toplantılarınızı Türkiye genelinde bulunan en güzel otellerde gerçekleştirebilir, bayi gezileri ve lansmanlarınız için birlilkte etkinlikler düzenleyebiliriz. Dünya genelinde istediğiniz destinasyonda organize edebileceğimiz yurt dışı bayi toplantıları ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayacak ve çalışanlarınızı motive edebileceksiniz. "

DETAYLAR

Kurumsal Konaklama

"Kurumsal Konaklamalarınız artık çok kolay… YOPI Business uygulaması ile anında rezervasyon…"

DETAYLAR

Fuar Organizasyonu

Yurt içi ve yurt dışı fuarları sizin için takip ederek katılımınız için ücretsiz olarak programları tarafınızca paylaşmaktayız. Telebiniz ile katılım sağlayacağınız fuarları, tüm hizmetleri ile size zaman harcatmadan uzman ekibimizle organize etmekteyiz.

DETAYLAR

Fuar Stand Tasarımı

Yurt içi ve yurt dışı fuar katılımlarınız için kendi tasarım ekibimiz ile fuar alanı tasarımınızı profesyonel bir şekilde hazırlayarak, yerinde uygulamasını da yapmaktayız.

DETAYLAR

Kültür Gezileri

Yurt içi ve yurt dışı eşsiz tarihi ve doğal güzelliğe sahip destinasyonlara geziler düzenlemekteyiz. Firmanıza özel grup gezileri veya düzenlediğimiz turlarımıza bireysel katılım sağlayabilirsiniz.,

DETAYLAR

Araç Kiralama

Dilediğiniz her noktadan temin edebileceğiniz araçlarınızı online olarak YOPI Business sisteminiz üzerinden veya ofisimiz acacılığı ile talepte bulunabilirsiniz.

DETAYLAR

VIP Transfer

Talep edilen her noktadan noktaya lüks araçlar ve profesyonel rehberlik hizmeti ile VIP Transfer hizmeti sunmaktayız. Talebiniz doğrultusunda istedeğiniz dile hakim rehberimiz gün boyu aracımız ile birlikte size ayrıca her konuda destek vermektedir. Teleplerinizi online olarak YOPI Business üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

DETAYLAR

Uçak Bileti

Tüm uçak ve Tren biletlerinizi online olarak YOPI Business sisteminiz üzerinden, dilerseniz ofisimiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

DETAYLAR

Exclusive Tatil

Firmanızın tüm çalışanlarına veya sahiplerine anlaşmalı seçkin otellerimizde bütçenize en uygun tatil imkanı sunmaktayız.

DETAYLAR